Oud predikanten

Naam            Intrede/Afscheid
Ds. J. van Doorn 3 december 1963 – 17 maart 1973
Ds. P. van Zonneveld 27 mei 1977 – 25 september 1984
Ds. J.H. van Dijk 12 juni 1986 – 16 juli 1989
Ds. D. Slagboom 19 januari 1990 – 5 januari 1995
Ds. G. Bouw 13 september 1995 – 16 februari 2004